Громадські обговорення щодо перейменування вулиць

У зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, враховуючи правовий режим воєнного стану, запровадженого в Україні, керуючись статтею 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Великобийганська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій мешканців громади стосовно перейменування вулиць: Гагаріна, 1-го Травня, Пушкіна.

Зауваження і пропозиції подаються до: Великобийганської сільської ради на електронну адресу velikabijgany.silyrada@ukr.net

Строк подання зауважень і пропозицій до 07.05.2022 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.