Великобийганська громада
Закарпатська область, Берегівський район

Оголошення конкурсу

Громадські обговорення щодо перейменування вулиць

У зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, проявлених у захисті міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України, враховуючи правовий режим воєнного стану, запровадженого в Україні, керуючись статтею 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Великобийганська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій мешканців громади стосовно перейменування вулиць: Гагаріна, 1-го Травня, Пушкіна.

15:14 27.04.2022

Увага!!! Важлива інформація!

У Великодню ніч на Закарпатті вводять комендантську годину. Вона діятиме з 23.00 23 квітня до 05.00 24 квітня.

16:21 23.04.2022

Пропонуємо вашій увазі електронну версію «Довідника безбар’єрності»

Перша леді України Олена Зеленська презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування.

12:03 22.02.2022

Альбом безбар’єрних рішень у рамках проєкту „Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ”

Пропонуємо вашій увазі проєкт „Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ”, який реалізовує німецька урядова компанія „Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” у рамках проекту „Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ”.

13:15 16.02.2022