Великобийганська сільська рада придбала та передала Збройним силам України автомобіль

Дата: 14.07.2022 11:37

«Дякуємо всім, хто долучився. Ми не зупиняємось, а продовжуємо далі працювати. І це лише невелика частина того, чим ми можемо допомогти ЗСУ. Ми всією громадою продовжуємо підтримувати українських захисників», – розповіла сільський голова Ганна Нодь.

За словами військових, автомобілі є однією з основних потреб на фронті. Вже наступного дня після того, як бійці ЗСУ попросили у них транспорт на передову, громада взялася за реалізацію ініціативи.

«У цей непростий час для України, важливо розуміти, що кожен повинен робити все від нього залежне для наближення нашої перемоги. Нині головним завданням чи не для кожного з нас стала всебічна допомога українській армії, аби вона якнайшвидше вигнала окупанта з нашої землі», – зазначив заступник начальника Берегівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василь Дзерин.

Разом ми наближаємо нашу перемогу!