На Закарпатті продовжується реалізація проєкту "Поліцейський офіцер громади"

Дата: 09.03.2023 13:31

Фото без описуФото без опису

На Закарпатті поліція, спільно з органами місцевого самоврядування, продовжує активно реалізовувати проєкт «Поліцейський офіцер громади», започаткований Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України.

Так, 7 березня у Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області, керівник поліції генерал третього рангу Ярослав Колесник та голова Великобийганської територіальної громади Ганна Нодь підписали меморандум про співпрацю.

Питання безпеки громадян є пріоритетним, тому, за домовленістю, найближчим часом тут запрацює поліцейська станція та приступить до несення служби поліцейський офіцер громади.

Місцеві жителі зможуть отримати практично всі поліцейські послуги на місцях, а найголовніше - поруч завжди буде офіцер, який в будь-яких складних життєвих ситуаціях прийде на допомогу.