Великобийганська сільська рада приєдналася до збору допомоги для Херсонщини

Дата: 14.06.2023 16:17

Жахлива трагедія сталась на півдні України через підрив Каховської ГЕС внаслідок російської військової агресії. Повінь, спричинена терактом, залишила людей без даху над головою та забрала життя. Люди, яких спіткала трагедія, зараз потребують нашої допомоги і підтримки.

Відповідно до розпорядження сільського голови Ганни Нодь із гуманітарного штабу сільської ради зібрано та передано до Берегівського пункту збору допомоги гуманітарний вантаж: ємність з водою (1000л), продукти харчування швидкого приготування, м’ясні консерви, консервовані фрукти, тощо.

Наша громада не стоїть осторонь і долучилась до такої важливої і необхідної для людей справи, адже біди чужої не буває.

Детальніше дивіться у відеорепортажі каналу 21 TV Ungvar (україномовна редакція):