Про проведення ремонту центральної дороги села Дийда

Дата: 11.07.2023 21:41

Увага, мешканці громади та її гості!

Великобийганська сільська рада повідомляє, що (орієнтовно, в залежності від погодних умов) з 12.07.2023 року буде проводитись ремонт центральної дороги села Дийда (початок робіт зі сторони села Велика Бийгань).

Звертаємо Вашу увагу та просимо Вас віднестись з порозумінням до тимчасових незручностей, а також бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

A Nagybégányi Községi Tanács tájékoztassaa lakosságot, hogy Déda községben elkezték a fő ut aszfalt burkolatának a részleges felujítását. A javítási munkálatokat a Nagybégányi oldalról kezdik.

Arra kérjük a gépjármü vezetöket, vezessenek ővatosan! Mindenki türelmét megértését köszönjük!