Великобийганська громада
Закарпатська область, Берегівський район

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 14.12.2023 14:33
Кількість переглядів: 149

Фото без опису

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. У Великобийганській сільській раді дана акція стартуватиме 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.


Основними завданнями акції є:
- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства.


На виконання плану заходів щодо проведення акції «16 днів проти насильства» на території Великобийганської сільської ради провелись заходи із попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.
Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:
25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
1 грудня - Всесвітній  день боротьби зі СНІДом;
2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством;
3грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня - Міжнародний день волонтера;
9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня - Міжнародний день прав людини.

Службою у справах дітей та відділом соціального захисту населення Великобийганської сільської ради було розроблено план заходів, який проводився за участю відділу освіти,відділу культури та інших структур.
До акції в громаді долучилися загальноосвітні школи, які взяли участь у запланованих заходах. Проведенно виховні години на тему «Я маю право жити без насильства», «Зупини насильство», «Не будь байдужим».

Фото без описуФото без опису
 

В бібліотеках  проведено тематичні виставки літературних джерел з теми «16 днів проти насильства».

Фото без описуФото без опису

З метою привернення уваги громадськості до актуальної проблеми подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок  та чоловіків на території громади розповсюджено тематичні листівки з правилами, які допоможуть запобігти насильству в сім’ї, оновлено інформаційні матеріали на стендах та інформаційних куточках.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора