Великобийганська громада
Закарпатська область, Берегівський район

Про початок повторної процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування, с.Астей, площею 0,5767 га.

Дата: 19.06.2024 15:03
Кількість переглядів: 37

Фото без опису

ПОВІДОМЛЕННЯ
Великобийганської сільської ради

Великобийганська сільська рада оголошує про повторну процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та звіту по стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ


«Детальний план території земельної ділянки з кадастровим номером 2120480100:10:001:0350 площею 0,5767 га, для будівництва адміністративних та офісних будівель, за адресою: Берегівський район, Великобийганська територіальна громада, с. Астей» 
Мета розробки Детального плану території – визначення планувальної організації і функціонального призначення, параметрів забудови земельної  ділянки з кадастровим номером 2120480100:10:001:0350 на території Великобийганської територіальної громади у с. Астей.
Проект розроблено на підставі рішення Великобийганської сільської ради Берегівського району Закарпатської області №1086 від 28.02.2023.
Розробник проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку ПП «ЗАКАРПАТЗЕМЛЯ».

 

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ - Великобийганська сільська рада Берегівського району Закарпатської області.
 

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ


30 липня 2024 року о 14.00 год.  к.ч. залі засідань Великобийганської сільської ради (2-й поверх) за адресою: Закарпатська обл., Берегівський р-н, с. Велика Бийгань, вул. Головна, 61 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.
Ознайомитися з проектом детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна у відділі земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства Великобийганської сільської ради за адресою: 90232, Закарпатська обл., Берегівський р-н, с. Велика Бийгань, вул. Головна, 61 та на веб-сторінці Великобийганської сільської ради за адресою: https://velyka-byigan-rada.gov.ua/.


ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ


Зауваження та пропозиції подавати до відділу земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства Великобийганської сільської ради за адресою: 90232, Закарпатська обл., Берегівський р-н, с. Велика Бийгань, вул. Головна, 61 або на ел.адресу velikabijgany.silyrada@ukr.net.
Строк подання зауважень і пропозицій до 23 липня  2024 року.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора