Конкурсний відбір на посади інспектора Служби освітньої безпеки

Дата: 28.06.2024 13:12

Поліція Закарпатської області запрошує кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на посади інспектора Служби освітньої безпеки.

Головним управлінням Національної поліції в Закарпатській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 8 вакантних посад. Усі охочі взяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:
1. громадянство України;
2. вища освіта;
3. вільне володіння українською мовою, що засвідчується державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови;
4. знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення».
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за місцем розташування підрозділів поліції або за адресою: м. Ужгород, вул. Ф. Ракоці, 13 та триватиме у період з 17 червня по 1 липня 2024 року.

Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів:
- тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички,
- психологічне тестування особистісних характеристик,
- проходження кандидатами військово-лікарської комісії,
- перевірка рівня їх фізичної підготовленості,
- співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.

У свою чергу, держава гарантує поліцейським:
- стабільну заробітну плату (від 20 тис. гривень),
- соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством,
- отримання житла в кредит за програмою пільгової іпотеки,
- компенсацію за оренду житла,
- професійну підготовку за міжнародними стандартами,
- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських,
- перспективу кар’єрного росту.
Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на вебсайті Національної поліції України за посиланням тут.
За додатковою інформацією слід звертатися за телефонами +380-067-314-08-09.

посилання у Facebook