Про заборону паління сухої трави та сміття

Дата: 18.07.2024 11:38

Незважаючи на численні застереження фахівців ДСНС, займання та пожежі в екосистемах стаються мало не щодня. Фахівці ДСНС нагадують людям про небезпеку випалювання сухої трави та сміття, розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок. Згарища на місці полів, луків, скверів завдають непоправної шкоди природі та здоров’ю людей, а їдкий чорний дим загрожує людям, схильним до алергій.

Рятувальники звертається до усіх громадян: не спалюйте суху траву та не провокуйте виникнення пожеж, котрі завдають чимало збитків краю.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки збереже життя на планеті.

Додатково із застереженнями можна ознайомитись на сайти Державної служби України з надзвичайних ситуацій за наступним посиланням.