Звіт поліцейського офіцера громади за І-ше півріччя 2024 року

Дата: 05.08.2024 09:46

В рамках реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади» між керівництвом ГУНП у Закарпатській області та Великобийганською територіальною громадою був підписаний меморандум про співпрацю та партнерство. Відповідно до якого Великобийганську територіальну громаду обслуговує офіцер громади - майор поліції Ігор Миронович Ломперт.

У середу, 3 липня, ПОГ прозвітував про свою роботу у першому півріччі 2024 року щодо забезпечення законності та правопорядку на території населених пунктів Великобийганської сільської територіальної громади. Зокрема, офіцер доповів про роботу з охорони громадського порядку та боротьбу зі злочинністю: профілактичні заходи з громадянами, патрулювання вулиць, співпрацю з Великобийганською сільською радою та Службою у справах дітей сільської ради, допомогу особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, роботу з особами, які вчиняють домашнє насилля, а також неповнолітніми правопорушниками.