Про нас

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Великобийганської сільської ради Берегівського району Закарпатської області утворений у грудні 2020 року здійснює цілеспрямовану роботу по забезпеченню необхідних умов функціонування і розвитку закладів освіти в громаді, створенню належних умов для здобуття дітьми дошкільної, загальної середньої освіти відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та «Про дошкільну освіту».

Положення про відділ

Начальник відділу – Дублей Маріанна Юріївна

Посадова інструкція начальника

Головний спеціаліст відділу – Войтку Олександра Владиславівна

Посадова інструкція головного спеціаліста

Головний бухгалтер – Орос Андрео Степанівна
Головний спеціаліст - бухгалтер — Карас Доріна Степанівна

У комунальній власності відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Великобийганської сільської освітні заклади та заклади культури:

• 6 закладів загальної середньої освіти. В закладах загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році функціонувало 44 класи в яких навчалося 406 учнів (на кінець навчального року 401 учень). Окрім того, в закладах загальної середньої освіти надаються освітні послуги для 4 учнів з числа ВПО. У 2023-2024 навчальному році в освітніх закладах загальної середньої освіти громади працювало всього 67 педагогічних працівників, з них 3 за сумісництвом.
  • 6 закладів дошкільної освіти. Всього функціонує 7 груп в яких виховується 132дітей. У 2023-2024 навчальному році в освітніх закладах дошкільної освіти громади працює 18 педагогічних працівників.
  • 2 будинки культури
  • 5 сільських клубів
  • 6 сільських бібліотек

Про затвердження мережі

Про закріплення території обслуговування за закладами освіти

Завдання відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту:

Дошкільна освіта - забезпечення якісної дошкільної освіти.
Загальна середня освіта -реалізація оновлених програм початкової школи та новітніх підходів до оцінювання знань учнів згідно Концепції Нової Української Школи.
Культура- координація і забезпечення ефективної роботи установ культури на території громади.
Фізична культура і спорт - забезпечення розвитку спортивної інфраструктури об'єднаної територіальної громади, покращення умов для організації занять фізичною культурою та спортом;